Перша зустріч — це завжди про особливу енергетику та щирість.
Це була зустріч-знайомство студентів групи 2 ІБАС з практикуючим психологом коледжу, Вадимом
Як це було?
Легке та невимушене спілкування.
Перші кроки до розуміння важливості ментального здоров’я в навчанні і не тільки…
Побудова планів на майбутнє.
Вадиме, дякуємо за відкритість! Ми щиро віримо, що наше знайомство переросте у тривалу та цікаву співпрацю