40 років потому… Чорнобиль!» — тема виховної години для студентів І-ІІ курсів, яку 29 квітня 2026 р. провела викладачка історії та суспільних дисциплін, спеціалістка вищої категорії, викладачка-методистка, кандидатка історичних наук, голова циклової комісії бібліотечної, інформаційної та архівної справи і суспільно-економічних дисциплін Ольга Боднар.
26 квітня — дата, яка назавжди закарбувалася в історії України та світу. Минуло 40 років від дня Чорнобильської трагедії — однієї з найбільших техногенних катастроф людства.
Трагедія Чорнобиля змінила долі мільйонів людей, залишила глибокий слід у пам’яті поколінь та стала пересторогою для всього світу. Ми згадуємо подвиг ліквідаторів аварії, які ціною власного здоров’я і життя зупинили ще страшніші наслідки катастрофи.
Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто постраждав від радіації, хто був змушений залишити рідні домівки, хто й сьогодні несе тягар тих подій.
Чорнобиль — це не лише біль минулого, а й важливий урок для сучасності та майбутнього. Це нагадування про відповідальність людства, ціну помилок та необхідність берегти життя, природу і мир.
Пам’ятаємо. Шануємо. Усвідомлюємо.