Це було більше, ніж конкурс… Це було справжнє свято музики та душі! ![]()
I-й «Всеукраїнський конкурс виконавців інструментальної музики імені Петра Рачинського» – відбувся, і залишив після себе неймовірний слід у серці ![]()
Ми навіть не уявляли, наскільки масштабною стане ця подія…
Емоції зашкалювали вже від кількості заявок:
278 – у номінації «Соліст»
48 – «Інструментальні ансамблі»
Київ, Вишневе, Луцьк, Хмельницький, Вінниця, Івано-Франківщина, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Львів та міста Львівщини – така широка географія об’єднала юних талановитих музикантів в одному великому мистецькому просторі.
Зали були переповнені…
У повітрі – хвилювання, натхнення, радість і трепет…
Кожен виступ – це історія, це щирість, це музика, яка торкалася найглибших струн душі ![]()
Львівський фаховий коледж культури і мистецтв, Львівська національна музична академія імені М. Лисенка, Львівська музична школа №1 імені А. Кос-Анатольського, Львівська музична школа №4 – стали справжніми осередками музичного життя у ці дні.
А для мене це особливе відчуття щастя…
Бо коли в стінах коледжу звучить стільки музики – перехоплює подих… і серце наповнюється гордістю та вдячністю ![]()
Усе вже позаду…
Залишилися фото, відео і теплі спогади…
Але найцінніше – це емоції, які ще довго житимуть у наших серцях ![]()
І вже зараз народжується нова мрія…
Щоб цей конкурс знову зібрав талановитих, щирих і закоханих у музику дітей.
До нових зустрічей… ![]()
![]()
