13-14 травня у стінах
СЗШ №99 відбувся
театральний фестиваль «ШУМ», під час якого![]()
школярі представили свої творчі роботи та продемонстрували акторські здібності.![]()
Однією з членкинь журі стала викладачка ЦК «Сценічне мистецтво» – Марта Грицишин, яка подякувала учителям
і дітям за внесок у розвиток театрального мистецтва та вручила їм заслужені нагороди![]()