01 квітня 2026 року студенти ІІ-9 курсу групи кінофотовідеосправа, ІІ-9 та ІІІ-9 курсів групи організація індустрії дозвілля здійснили захопливу поїздку до Луцька. Разом із кураторками – Єлизаветою Назаренко, Анною Свєтлічною та Юлією Білоус, а також завідувачкою відділу Оленою Яковлєвою, адміністраторкою бази ЄДЕБО Роксаною Дідун та нашим незмінним водієм Романом Грицаєм – студенти мали можливість поєднати навчання з живими враженнями.
Яскравим моментом стало відвідування Музею сучасного українського мистецтва Корсаків – простору, де сучасне мистецтво говорить мовою сьогодення, надихає та відкриває нові сенси. Експозиції, атмосфера та ідеї музею справили на всіх сильне враження.
Поїздка була наповнена позитивними емоціями, новими відкриттями та щирим захопленням. Це той досвід, який об’єднує, надихає та мотивує рухатися далі у творчості й професійному розвитку ![]()