25 травня студенти Львівського фахового коледжу культури та мистецтв, курсу ІІ-9 спеціальності «Організація індустрії дозвілля» провели профорієнтаційну зустріч у театральній студії Львівська школа мистецтв 10
Для мене цей візит мав особливе значення, адже колись саме в цій театральній студії я робила свої творчі кроки та навчалася мистецтву сцени. Повернутися сюди вже у статусі викладача та куратора, разом зі своїми студентами – це неймовірне відчуття радості та ностальгії.
Студенти підготували цікаву та інтерактивну програму для вихованців студії, презентувавши їм усі переваги навчання на Організації індустрії дозвілля та загалом в коледжі.
Від усього серця хочу подякувати:
Дирекції та викладачам Музичної школи №10 – за теплий прийом, багаторічну працю та збереження високих мистецьких стандартів, учасникам студії за активність.
Студентам – за підтримку ініціативи та активність
Дирекції коледжу – за можливість організовувати такі події та розвивати мистецтво серед молоді.