02 травня 2026 року стіни Львівського державного університету безпеки життєдіяльності наповнилися особливою енергією – ми відсвяткували ювілейний концерт Циклової комісії Хореографічного мистецтва нашого коледжу!
Це було не просто шоу. Це була подорож крізь десятиліття: від перших кроків засновників комісії до віртуозних постановок сучасних студентів. Весь концерт став симбіозом живого танцю та відеоспогадів, які закарбували 65 років невтомної праці, натхнення та любові до своєї справи.
Але мистецтво сьогодні мало ще й надважливу місію. Ми вдячні кожному глядачу, хто долучився до нашого благодійного збору. Спільними зусиллями нам вдалося зібрати 15 000 гривень, які ми вже надіслали міжнародному благодійному фонду «Місто Добра» Марти Левченко (https://misto-dobra.com.ua/).
Ці кошти стануть підтримкою для дітей та матусь, які опинилися у складних життєвих обставинах. Мистецтво має силу не лише надихати, а й рятувати, і сьогодні ми разом це довели.
Дякуємо нашим викладачам за професіоналізм, випускникам – за те, що повернулися у рідну домівку, а студентам – за кожен рух, відданий сцені.
Тримаємо мистецький стрій, віримо у світле майбутнє і продовжуємо творити, бо Україна – понад усе!
До нових зустрічей на сцені!
Фото – Анастасія Вента, Катерина Яковлєва, Ірина Плаксіна, Назар Яворський, студенти ІІ курсу групи кінофотовідеосправи. Викладач – Микола Майчик.