Завдяки всебічній підтримці та сприянню дирекції Лвівського фахового коледжу культури і мистецтв, 18 травня відбувся надзвичайно важливий та чуттєвий захід – сесія арт-терапії в Личаківському будинку дитячої та юнацької творчості.
Організаторами цієї події виступили креативні та ініціативні студенти курсів ІІ-9 та ІІ-11 спеціальності «Організація індустрії дозвілля». Для майбутніх фахівців дозвіллєвої сфери цей захід став не лише практичним досвідом, а й можливістю реалізувати важливу соціальну місію.
Висловлюємо щиру подяку:
Дирекції коледжу – за можливість втілювати такі проєкти в життя та віру в ініціативи студентства.
Художниці Олені Середі – за ваш професіоналізм, чуйність та прекрасне творче бачення
Дирекції та викладачам Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості- за теплий прийом та підтримку нашої ідеї.
Усім учасникам – за вашу відкритість, щирі емоції та неповторну атмосферу тепла, яку ми створили разом.
Арт-терапія вкотре довела, що мистецтво лікує, об’єднує та дарує світло. Пишаємося нашими студентами, які вміють організовувати дозвілля, що має глибокий сенс! ![]()