19 травня випускники комісії хорового мистецтва та музично-теоретичних дисциплін здали свій останній залік з фортепіано.
…Забудуться хвилювання та страхи, емоції та збудження. Залишиться тільки найважливіше –почуття маленької перемоги, яка житиме з ними довго, деколи все життя. Той момент найвищої концентрації волі, дисципліни, уваги, контролю, зібраності, творчої уяви, артистизму – якостей, які формують творчу особистість. Думаю, кожен студент після виконаної програми відчув себе на вершині свого власного Олімпу: «Я ЦЕ ЗРОБИВ!»
Бажаю нашим випускникам із вдячністю згадувати тих педагогів, які вкладали багато зусиль та праці у їхнє зростання та усвідомлення себе як майбутнього музиканта –професіонала.